Výsledky vyhledávání

Ako pripraviť Váš byt pred predajom.

od Marián Drinka dňa 29. novembra 2020
Alebo : Ako predať čo najvýhodnejšie Váš byt?

Všetko je o dojmoch.

Pripravte si Vašu nehnuteľnosť tak, aby mal potencionálny zákazník úžasný prvý dojem.

Riaďte sa našimi radami:

1, Poriadok

Hovorí sa „čistota pol života“. Podobne to platí aj o prezentovaní nehnuteľnosti potencionálnemu kupujúcemu:  „čistota je polovica úspechu“ a ten úspech závisí od dobrého pocitu, celkového dojmu, ktorým sa kupujúci buď pri prvom pohľade na Váš byt nadchne, alebo v opačnom prípade pri neporiadku v počiatočnej fáze obhliadky sklame.

2, Minimum nábytku

Nikto nechce bývať v stiesnenom a tmavom byte. Preto urobte maximum, čo sa dá z Vášho bytu v tomto smere spraviť. Aj keď ponúkate na predaj rozlohou malý byt, usporiadaním a minimálnym počtom nábytku môžete urobiť zázraky. Ponechajte v miestnostiach len to, čo je najnutnejšie. Kupujúceho Váš byt osloví svojou vzdušnosťou a priestrannosťou.

3, Farby

Ak Váš byt doslova kričí sýtymi a rôznorodými farbami, je pravdepodobné, že kupujúcemu nebudú podľa gusta a jeho myšlienky sa budú sústrediť viac na nepodstatné otázky ako : takáto farba? prečo? atď… Naša rada znie. Vymaľujte byt neutrálnymi farbami a upriamte pozornosť na silné stránky Vašej nehnuteľnosti.

4, Drobné opravy.

Je čas, aby ste dali do poriadku všetky tie ( vo Vašich očiach ) maličkosti,  ktorých opravu už dlhšiu dobu odkladáte. Vŕzgajúca kľučka na dverách, kvapkajúca voda z kohútika, pokazený ventilátor v kúpeľni, atď… Odstráňte tieto nedostatky teraz, aby kupujúceho dojmy boli čo najviac pozitívne.

5, Kvety a vône.

Zbavte sa nepríjemných pachov. Živé kvety a ich jemné vône navodia vo Vašom byte príjemnú atmosféru. Nesnažte sa o prenikavé umelé vône, ktoré nie každému môžu byť príjemné. Všetko s mierou.

Veríme, že Vám naše rady pomôžu pri príprave na prvé stretnutie s potencionálnym kupcom Vašej nehnuteľnosti.

Zdieľať

Porovnat